SVEČANA DODJELA MAJSTORSKIH DIPLOMA

26. listopada 2017. godine u prostorijama Varaždinske županije održana je svečana podjela majstorskih diploma. Podjeli diploma prisustvovao je i dožupan Varaždinske županije, g. Tomislav Paljak.

Prisutne je pozdravio predsjednik Obrtničke komore Varaždinske županije, g. Mario Milak, te pritom naglasio: „Danas promoviramo nove majstore – obrtnike, vas 38, od čega je 11 frizera, 6 automehaničara, 3 kozmetičara, 3 elektroinstalatera, po 2 autoelektričara, krojača ženske odjeće, kuhara i natkonobara, te po jednog autolimara, fotografa, plinoinstalatera, stolara i zidara.“

Nakon podijeljenih diploma, predsjednik Obrtničke komore Varaždinske županije još jednom je čestitao svim majstorima i naglasio kako je educiranje u obrtničkim zanimanjima danas izuzetno važno i da je to jedini put razvoja i opstanka obrtništva!

m DSC 3043

m majstorski diplome