Poziv na seminar o poslovanju u Njemačkoj 4.11.2015.

Pozivamo Vas na seminar „Uvjeti poslovanja u SR Njemačkoj“, u srijedu, 4. studenoga, s početkom u 10.00 sati, u velikoj dvorani Matice hrvatskih obrtnika, Ilica 49, Zagreb. Seminar organizira Hrvatska obrtnička komora (HOK), u suradnji s Obrtničkom komorom za München i Gornju Bavarsku (HWK).

Program seminara predviđa dva panela na kojima će se obraditi teme o uvjetima poslovanja u EU općenito i konkretno o poslovanju u SR Njemačkoj (među ostalim, pokretanja obrta u SR Njemačkoj;regulirane djelatnosti u SR Njemačkoj; obveze za mirovinsko i zdravstveno osiguranje, zaštita na radu), a na kraju će biti održana radionica na kojoj će sudionici dobiti informacije kako se ispunjava EU potvrda, koji su obvezni obrasci za prijavu posla te koje su porezne obveze.

Predviđeno trajanje seminara je do 15.40 sati.

Kotizacija rane prijave za obrtnike iznosi 200,00 kuna do 23. listopada, a nakon tog datuma 250,00 kuna, Za tvrtke kotizacija za rane prijave iznosi 300,00 kuna do 23. listopada, a nakon tog datuma 350,00 kuna.

Sve dodatne informacije na telefon 01/48 06 639 ili 072 000 026.

Prijavni obrasci i program su u privitku.

s poštovanjem,

Hrvatska obrtnička komora