Nastavak rješavanja problema sa ŽUC-om

Dana 22. svibnja 2015. godine održan je sastanak u prostorijama Varaždinske županije na kojem se raspravljalo o problemima koje imaju obrtnici, a vezano uz naplatu naknade za korištenje cestovnog zemljišta.

Na sastanku su sudjelovali: predsjednik Hrvatske obrtničke komore Dragutin Ranogajec, predsjednik Obrtničke komore Varaždinske županije Mario Milak, odvjetnički tim koji je angažiran od strane Obrtničke komore Varaždinske županije, župan Varaždinske županije Predrag Štromar, zamjenik župana Varaždinske županije Alan Košić te ravnatelj Županijske uprave za ceste Varaždinske županije Tomislav Osonjački.

Na sastanku je dogovoreno da će se pokušati pronaći zakonsko rješenje koje će biti prihvatljivo za sve strane koje su direktno povezane sa problemom naknade za korištenje cestovnog prometa.