Najbolji obrtnik - Prerada plastike Šantek

Dana 22. svibnja 2015. godine u Obrtničkoj komori Varaždinske županije održan je prijem gospodina Velimira Šanteka, vlasnika obrta Prerada plastike Šantek iz Novog Marofa, kojem je ove godine na XIX. nacionalnom savjetovanju o gospodarstvu i poduzetništvu, održanom u Zadru, dodijeljena nagrada Najbolji obrtnik.

Prijemu su prisustvovali predsjednik Hrvatske obrtničke komore Dragutin Ranogajec, predsjednik Obrtničke komore Varaždinske županije Mario Milak, predsjednik Udruženja hrvatskih obrtnika Varaždin Boris Kos te predsjednik Udruženja Hrvatskih obrtnika Novi Marof Petar Klopotan.

Predsjednik Obrtničke komore Varaždinske županije rekao je kako je u današnje vrijeme uopće teško opstati, a osobito biti najbolji te je čestitao obrtu Prerada plastike Šantek na primljenoj nagradi Najbolji obrtnik.