Dogovorena suradnja između komore Varaždin, komore Zagreb i Turističke zajednice  grada Varaždina

Dogovorena suradnja između komore Varaždin, komore Zagreb i Turističke zajednice grada Varaždina

Uspješna poslovna suradnja Obrtničke komore Varaždinske županije i Obrtničke komore Zagreb proširena je i na suradnju s Turističkom zajednicom grada Varaždina. Dana 7.travnja 2016. godine održan je prvi radni sastanak, a vezano uz zajednički nastup obrtnika Varaždinske županije i obrtnika Zagrebačke županije na ovogodišnjem Špancirfestu. Sastanku su prisustvovali predsjednik Obrtničke komore Varaždinske županije Mario Milak, predsjednik Obrtničke komore Zagreb Mirza Šabić, direktorica Turističke zajednice grada Varaždina Jelena Toth, predsjednik Udruženja obrtnika grada Zagreba Antun Trojnar i pročelnik Sekcije proizvođača suvenira Goran Maretić. Dogovoreni su prvi konkretni detalji oko realizacije zajedničkog nastupa na Špancirfestu. Naglasak kod odabira izlagača stavit će se na kreativnost, novine i inovativnost.