Varaždinska županija izlagala na 23 Zagorskom gospodarskom zboru

ZAGORSKI gospodarski zbor u Krapini, najveće je sajamsko okupljanje gospodarstvenika u ovom dijelu Hrvatske. Etablirana gospodarska izložba okupila je u svom 23. izdanju  270 izlagača iz 10 županija, središnje i sjeverozapadne Hrvatske, te izlagača iz susjednih zemalja, Bosne i Hercegovine, Slovenije i Mađarske. Predsjednik Obrtničke komore Varaždinske također je nazočio sajmu, te posjetio i dao podršku izlagačima iz Varaždinske županije.

Organizatori 23. Zagorskog gospodarskog zbora su Krapinsko-zagorska županija, Grad Krapina, Obrtnička komora Krapinsko-zagorske županije, Županijska gospodarska komora Krapina i Radio Kaj, a pokrovitelji su Ministarstvo poduzetništva i obrta te Ministarstvo gospodarstva.

{module Zagorski gospodarski sajam}