Udruženje obrtnika Novi Marof na 5. Gospodarskom sajmu u Varaždinu

Obrtnička komora Varaždinske županije predstavila se na 5. Gospodarskom sajmu koji se 31.5. i 1.6.2019. održao u Varaždinu. Na sajmu su sudjelovali i obrtnici Udruženja obrtnika Novi Marof i to:

• Klomonot obrt za opremu, montažu i servis plinskih i elektrouređaja i trgovinu
  • Vinarija Šafran, zajednički obrt za proizvodnju i prodaju vina, vl. Stjepan Šafran i Josip Tržec

Obrt Klomont predstavio je široku ponudu usluga koje nude, a bivši vlasnik koji je otišao u zasluženu mirovinu, Petar Klopotan, zajedno sa Obrtničkom komorom Varaždinske županije prezentirao je obrtnička zanimanja kao jedan od šest ambasadora naukovanja u cijeloj Hrvatskoj. Vinarija Šafran predstavila je brojna svoja vrhunska vina koja su se mogla degustirati, ali i kupiti.