Obrtnička komora Varaždinske županije na 5. Gospodarskom sajmu u Varaždinu

Obrtnička komora  Varaždinske županije  predstavila  se na  5. Gospodarskom sajmu u Varaždinu zajedno s Udruženjem hrvatskih obrtnika Varaždin i svojim članovima, kako redovnim tako i dobrovoljnim:

• Svjećarsko – medičarski obrt „Slavica“
  • Klomonot obrt za opremu, montažu i servis plinskih i elektrouređaja i trgovinu
  • OPG Jakopović – Kuća magične trave – ekološki i biodinamički uzgoj ljekovitog bilja i proizvodnja ekološke kozmetike
  • OPG Gotić – proizvodnja egzotičnog voća i povrća
  • Vinarija Šafran – proizvodnja i prodaja vina
  • Alhena j.d.o.o. – izrada suvenira od keramike
  • Goga gluten free – obrt za proizvodnju slastica bez glutena
  • Cvjećarnica Orhideja
  • VuNena – izrada nakita i modnih detalja
  • Jadranka Travančić – ručno izrađivan umjetnički nakit
  • Draženka Pohulek – samostalna umjetnica
  • OPG Slobodan Metlikovec – aronija i proizvodi od aronije
  • Eltom d.o.o. – mesne delicije

Komora je u sklopu predstavljanja na ovom sajmu iskoristila priliku i prezentirala obrtnička zanimanja, nastojeći  približiti obrtništvo kroz mogućnosti obrazovanja, polaganja majstorskih ispita, ispita stručne osposobljenosti, licenciranja, ali i informiranjem onih koji su zainteresirani ili pak planiraju pokrenuti vlastiti posao.