Radni sastanak o Kampanji za upis učenika u prve razrede srednjih škola

Photo: www.stopostopoduzetnik.hr

U ponedjeljak 14. ožujka 2016. godine na inicijativu predsjednika Obrtničke komore Varaždinske županije, gospodina Maria Milak održan je radni sastanak s županom Varaždinske županije g. Predragom Štromarom te gradonačelnikom Grada Varaždina g. Goranom Habušom na kojem je dogovorena suradnja županije, grada i Komore na predstojećoj Kampanji za upis učenika u prve razredne srednjih škola. U ovu kampanju uključila se Obrtnička komora Varaždinske županije s ciljem da promovira obrtnička zanimanja i ista popularizira među djecom. Također, Obrtnička komora smatra važnim istaknuti putem ove kampanje kako je većina obrtničkih zanimanja deficitarna te želi djeci i roditeljima kratko i zorno predstaviti prednosti koje nose obrtnička zanimanja. Kampanja za upis trajat će u Varaždinskoj županiji od 11. do 22. travnja 2016.g., a ista će započeti u Varaždinu.