Panel rasprava o gospodarstvu u organizaciji Varaždinske županije

Povodom obilježavanja Dana Varaždinske županije i 30 godina ponovnog osnivanja Varaždinske županije  u Županijskoj palači u Varaždinu u utorak, 5. rujna, bit će organizirana panel rasprava na kojoj će obrtnici i gospodarstvenici govoriti o svom poduzetničkom iskustvu. Panel raspravu organizira Varaždinska županija.

Na panel raspravi u Skupštinskoj dvorani na Franjevačkom trgu govorit će župan Anđelko Stričak, Dragutin Gložinić, predsjednik Županijske komore Varaždin, Igor Šoković, predsjednik Obrtničke komore Varaždinske županije te Branka Šaško, predstojnica varaždinskog Područnog ureda Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, a o svojim poduzetničkim iskustvima govorit će – Nada Zver, direktorica ivanečke Ivančice, Goran Kanižaj, predsjednik uprave tvrtke SICK Mobilisis, Boris Kos, vlasnik tvrtke Kos Transporti, Valentina Gladović – Nedić, vlasnica svjećarsko – medičarskog obrta iz Klenovnika, Krunoslav Novak, vlasnik ugostiteljskog obrta „Stari mlin“ i Lidija Pintarić, predsjednica Sekcije frizera, kozmetičara i pedikera Obrtničke komore Varaždinske županije i vlasnica obrta Studio Lidija, obrt za frizerske usluge.

Panel rasprava će početi u 10 sati.