Obrtnička komora Varaždinske županije sudjelovala na sajmu poduzetništva i poduzetničkog obrazovanja u Novom Marofu

Danas je u Novom Marofu održan sajam poduzetništva i poduzetničkog obrazovanja u organizaciji Srednje škole Novi Marof. Sajam je posjetio i ministar poduzetništva i obrta Darko Horvat koji je u društvu predsjednika Obrtničke komore Varaždinske županije prošetao sajmom, te pozdravio izlagače sajma obrtnike i poduzetnike. Obrtnička komora Varaždinske županije bila je također jedan od izlagača na sajmu, a cilj izlaganja bio je pružiti što više kvalitetnih informacije obrtnicima i poduzetnicima o obrazovanju i uslugama koje Obrtnička komora Varaždinske županije pruža svojim članovima. Predsjednik Obrtničke komore Varaždinske županije g. Mario Milak prisustvovao je također i održanom Okruglom stolu na kojem se raspravljalo o obrazovanju za poduzetnička i obrtnička zanimanja. G. Milak je istaknuo kako bi stipendiranjem učenika trebalo poticati isključivo deficitarna zanimanjima, i to kao prioritet.