OBRTNIČKA KOMORA VARAŽDINSKE ŽUPANIJE SUDJELOVALA NA DANIMA OBRTNIŠTVA U VUKOVARU OD 29. 09. DO 01. 10. 2017. g.

Obrtnička komora Varaždinske županije na čelu s predsjednikom, g. Mariom Milakom i obrtnicima iz Udruženja obrtnika Novi Marof, Udruženja hrvatskih obrtnika Ivanec, Udruženja hrvatskih obrtnika Ludbreg i Udruženja hrvatskih ugostitelja i turističkih djelatnika Varaždin sudjelovali su proteklog vikenda na Danima obrtništva u Vukovaru.

Glavni dio manifestacije održao se u subotu 30. 09. kada je održano kuhanje gdje su Obrtničke komore i Udruženja obrtnika iz cijele Hrvatske pripremali jela po vlastitom izboru, koja su kasnije podijeljena posjetiteljima. Svim sudionicima su u subotu navečer podijeljene zahvalnice za sudjelovanje na manifestaciji.

vukovar3

vukovar1