Obilježavanje Dana Hrvatske obrtničke komore

Dana 01. srpnja 2015. godine, predsjednik Obrtničke komore Mario Milak i potpredsjednica Helena Par-Crnković prisustvovali su na obilježavanju Dana Hrvatske obrtničke komore. Na svečanoj akademiji uz brojne istaknute goste prisustvovala je i predsjednica Republike Kolinda Grabar-Kitarović koja je tom prilikom održala kratak govor.

Najzaslužnijim obrtnicima na svečanoj akademiji dodjeljena su priznanja «Zlatne ruke», statua «Zlatne ruke» s poveljom, plaketa «Zlatne ruke» s pisanim priznanjem. Ministar poduzetništva i obrta Gordan Maras uručio je nagradu «Šegert Hlapić» najboljoj učenici, najboljoj školi te najboljem mentoru. Povodom 20. godišnjice suradnje Obrtničkoj komori za München i Gornju Bavarsku dodjeljena je Povelja Hrvatske obrtničke komore, za izniman doprinos razvoju i jačanju organiziranosti Hrvatske obrtničke komore i komorskog sustava i partnerstvo u zastupanju interesa obrtništva, unapređenju strukovnog obrazovanja i promociji obrtništva.

{module Hok_obiljezavanje_2015}