Nastupite na 22. Generalnom BH sajmu ZEPS Zenica 2015!

Hrvatska obrtnička komora organizirati će i sufinancirati kolektivni nastup članova na 22. GENERALNOM BH SAJMU ZEPS 2015. u Zenici, najvećoj sajamskoj manifestaciji u Bosni i Hercegovini.

Izložbeni program sajma ZEPS obuhvaća: građevinarstvo, elektro-industriju, strojogradnju, proizvodnju i preradu metala, preradu drveta, preradu plastičnih masa, gumu, izradu alata i naprava, izradu namještaja i opreme za uređenje doma, energetika, IT tehnologije…

Naziv sajma/adresa: 22. GENERALNI BH SAJAM ZEPS 2015., Kučukovići 2/VI, p.p. 2, 72000 Zenica, Bosna i Hercegovina, www.zeps.com

Termin održavanja: 06.-10. 10. 2015.

Radno vrijeme sajma: 10,00-18,00 sati

Svečano otvaranje sajma: 06.10.2015. u 11,00 sati

Izložbeni prostori sajma ZEPS- 10.900 m2 zatvorenog izložbenog prostora u paviljonima i 5.900 m2 otvorenog izložbenog prostora sajma

Izložbeni prostor HOK-a na sajmu u Zenici 2015 -štand u paviljonu međunarodnih izlagača.

Sajam u Zenici okupiti će gotovo 400 izlagača iz 15 država Svijeta, a očekivana sajamska posjeta je oko 45.000 posjetitelja, od čega više od 70% specijaliziranih posjetitelja- tvrtki i obrta.

Hrvatska obrtnička komora organizira nastup po sistemu ključ u ruke – svaki izlagač u sklopu priprema svoje prezentacije, uz izložbeni prostor uređen sukladno njegovoj prijavi i potrebama izložbenog prostora, dobiva dva natpisa na štandu, reprezentaciju i hostesu na štandu, najavu nastupa, transport eksponata na relaciji Zagreb-Zenica-Zagreb i postavu na štandu. Dakle kompletnu logistiku potrebnu za kvalitetan sajamski nastup.

Zainteresirani obrtnici i poduzetnici se mogu javiti direktno u Hrvatsku obrtničku komoru, ili poslati prijavu putem područnih obrtničkih komora, odnosno udruženja obrtnika.

Za dodatne informacije vezane uz sajam u Zenici, uvjete nastupa ili tehnička pitanja vezana uz nastup u organizaciji HOK-a zainteresirani obrtnici/poduzetnici mogu se obratiti u Hrvatsku obrtničku komoru na broj telefona: 01/ 48 06 650- Dražen Horvat ili putem e-mail-a na: drazen.horvat@hok.hr; hok@hok.hr