Na 2.sjednici Skupštine OKVZ

Dana 19. lipnja 2015 održana je 2.sjednica Skupštine OKVZ. Skupštini su se pridružili i Predsjednik obrtničke komore Zagreb gosp. Mirza Šabić, Predsjednik Obrtničke komore Krapina gosp. Davor Pleško te predsjednik Udruženja obrtnika Zagreb gosp. Antun Trojnar.

Predstavnici Komora Zagreb i Krapina te pružili su punu podršku novoizabranom vodstvu Komore Varaždin.

Predsjednici su konstatirali kako obrtništvom ponovno ” pušu neki novi vjetrovi ” i kako je nužno graditi dobru suradnju između Komora i Udruženja, te se povezivati i umrežavati, jer ulaskom u Europsku Uniju svaka od ovih institucija sama za sebe teško da će nešto postići – konstatirali su te nagasili kako su spremni i otvoreni za nove i zajedničke projekte.

Na 2.sjednici Skupštine OKVZ, kao druga podpredsjednica Obrtničke komore Varaždin izabrana je uz Borisa Kosa i Helena Par Crnković, a Petar Klopotan predsjednik Udruženja obrtnika Novi Marof, imenovan je članom Upravnog odbora OKVZ.