MIKROTEHNA d.o.o. novi je partner Hrvatske obrtničke komore u okviru projekta HOK Obrtnik plus

Hrvatska obrtnička komora potpisala je Sporazum s novim partnerom – poduzećem Mikrotehna d.o.o., koje za sve članove Hrvatske obrtničke komore nudi pogodnosti popravka, servisa, ovjeravanja i nabavke svih vrsta mjerila mase te popravka ugostiteljske opreme.

Od 1952. godine tvrtka MIKROTEHNA d.o.o. bavi se servisom i prodajom svih vrsta vaga i utega te izradom metalnih proizvoda, a posluje na području cijele Hrvatske.

Pogodnosti za članove Hrvatske obrtničke komore:

– popust od 20% na popravak, servis i ovjeravanje svih vrsta mjerila mase (vage, utezi…),
– popust od 20% na popravak ugostiteljske opreme (salamoreznice, mašine za mljevenje…),
– popust od 5% na nabavku novih mjerila mase (vaga i utega).

Više informacija o pogodnostima i ugovaranju istih možete pronaći na sljedećoj poveznici.