Imate li želju poslovati s Austrijom, prijavite se na seminar "Uvjeti poslovanja u Austriji"

Hrvatska obrtnička komora u suradnji s Hrvatsko-austrijskom trgovinskom komorom Graz organizira 15.svibnja 2018. godine seminar Uvjeti poslovanja u Austriji“

Seminar je namijenjen obrtnicima i poduzetnicima koji planiraju proširiti svoje tržište izvan granica Hrvatske, na područje Republike Austrije te će pokušati odgovoriti na pitanja o tome da li su spremni za novi izazov, kako pronaći nove kupce i koje zahtjeve austrijsko tržište postavlja pred one koji na njemu posluju.

Predavači na seminaru će biti g. Miran Breznik, konzultant iz Klagenfurta, i gđa Tanja Cukon. Seminar će se održati na hrvatskom jeziku i njemačkom jeziku uz simultano prevođenje, u Hrvatskoj obrtničkoj komori (Zagreb, Ilica 49).

S poštovanjem,