Energetska obnova obiteljskih kuća - registar izvođača radova u izradi

Fond za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost će, prema najavi, u rujnu ove godine raspisati Javni poziv za energetsku obnovu obiteljskih kuća za (su)vlasnike postojećih obiteljskih kuća te u suradnji s Regionalnom energetskom agencijom Sjever iz Koprivnice radimo na organiziranju registra zainteresiranih izvođača radova relevantnih za energetsku obnovu obiteljskih kuća.

Ako ste zainteresirani za sudjelovanje u ovoj inicijativi, molimo Vas da svoje podatke:
1. Točan naziv obrta
2. Sjedište obrta
3. Područje djelatnosti (fasaderski radovi, stolarski radovi-prozori, krovopokrivački radovi i sl.)
4. Kontakt telefon
5. Kontakt e-mail
dostavite najkasnije do 28.kolovoza 2023. godine na naš e-mail: ok.varazdin@hok.hr.

Dostavom traženih podataka ujedno dajete privolu da se podaci javno objave na mrežnim stranicama HGK – Županijske komore Varaždin, Županijske komore Koprivnica, Županijske komore Virovitica i Zagreb te HOK – Obrtničke komore Varaždinske županije, Obrtničke komore Koprivničko-križevačke županije, Obrtničke komore Virovitičko-podravske županije, Obrtničke komore Zagreb, Grada Varaždina, Grada Koprivnice, Grada Virovitice i Grada Zagreba, Zagrebačke županije te Regionalne energetske agencije Sjever.

Registar će biti dostavljen zainteresiranim građanima koji su u postupku prijave i same energetske obnove obiteljskih kuća prema pojedinačnom zahtjevu.

Slika: pexels