22. Međunarodni sajam gospodarstva, obrtništva i poljoprivrede "VIROEXPO 2017" Virovitica, 24. - 26. 02. 2017.

Poštovani,

Koristimo prigodu da Vas podsjetimo da je u tijeku priprema 22.  Međunarodnog sajma gospodarstva, obrtništva i poljoprivrede VIROEXPO 2017 koji će se od 24. do 26. veljače 2017. održati u Virovitici.

Informacija vezana uz spomenuti sajam, zajedno sa prijavnim materijalima, dostavljena je svim područnim obrtničkim komorama od strane Obrtničke komore Virovitičko-podravske županije kao suorganizatora spomenutog sajma.

Odlukom Upravnog odbora Hrvatske obrtničke komore od 20. rujna 2016. godine 22. Međunarodni sajam gospodarstva, obrtništva i poljoprivrede VIROEXPO 2017 uvršten je u Plan sajmova HOK-a za 2017. godinu u listu regionalnih sajmova te je Hrvatska obrtnička komora prepoznala važnost sajma za obrtništvo i važnost aktivne uloge Obrtničke komore Virovitičko-podravske županije u suorganizaciji nastupa članova Komore na sajmu u Virovitici.

Sajam će biti organiziran na novoj, po informacijama od organizatora, privremenoj lokaciji sajma, u ulIci Matije Gupca 78, unutar prostora Visoke škole za menadžment u turizmu i informatici (bivša vojarna), uz sudjelovanje više  stotina izlagača iz 26 država Svijeta i posjetu od, po procjeni organizatora, blizu 30.000 posjetitelja.

Zemlja partner na ovogodišnjem sajmu biti će Republike Češka.

Molimo Vas da primljene informacije i uvjete nastupa na sajmu proslijedite članstvu, kako bi svi obrtnici imali prigodu na vrijeme prijaviti nastup na ovome sajmu sukladno terminima i uvjetima koje Vam je dostavila Obrtnička komora Virovitičko-podravske županije.

Više informacija o samome sajmu i prijavne obrasce za nastup na sajmu „VIROEXPO 2017.“ možete pronaći i na Internet stranici sajma: www.viroexpo.hr kao i direktno kontaktirati gospodina Igora Androvića, direktora tvrtke „VIROEXPO d.o.o.“ na broj mobitela: 099/806 9046.

Za upite vezano uz prijavu nastupa možete se obratiti I Obrtničkoj komori Virovitičko-podravske županije; kontakt osoba g. Božidar Jeremić, tajnik Komore,  dostupan na broj telefona: 033/721 258,  broj telefaksa: 033/726 028 i adresi elektronske pošte: ok.virovitica@hok.hr i ok@vpz.hr

S poštovanjem,

Dražen Horvat