ZAVRŠILI MAJSTORSKI ISPITI U ZIMSKOM ROKU

U Obrtničkoj komori Varaždinske županije održan je zimski rok majstorskih ispita u periodu od 11.11.-20.12.2019.

Za polaganje majstorskih ispita u zimskom roku ove godine Obrtničkoj komori Varaždinske županije prijavila su se 34 kandidata u 11 zanimanja. Najveći broj kandidata pokazao je interes za polaganje majstorskog ispita za zvanja frizer i kuhar, a ostali kandidati polagali su ispite za zvanja autolimar, autoelektričar, automehaničar, elektroinstalater, instalater grijanja i klimatizacije, kozmetičar, soboslikar-ličilac, vodoinstalater i zidar.

Čestitamo svim kandidatima koji su položili majstorske ispite, a u idućoj će godini, već tradicionalno biti organizirana podjela majstorskih diploma za sve nove majstore.