Seminar: "Zapošljavanje radnika, stručno osposobljavanje, ugovor o djelu - dokumentacija i knjigovodstveno praćenje u obrtu"

Obrtnička komora Varaždinske županije u suradnji sa Udruženjem obrtnika Novi Marof, Udruženjem hrvatskih obrtnika Ludbreg, Udruženjem hrvatskih obrtnika Ivanec te Udruženjem hrvatskih ugostitelja i turističkih djelatnika Varaždin organizira seminar na temu

„ZAPOŠLJAVANJE RADNIKA, STRUČNO OSPOSOBLJAVANJE, UGOVOR O DJELU

– DOKUMENTACIJA I KNJIGOVODSTVENO PRAĆENJE U OBRTU“

Seminar će se održati u četvrtak, 25. travnja 2019. godine u prostorijama Obrtničke komore Varaždinske županije, Branka Vodnika 4, s početkom u 17 sati. Seminar je besplatan za sve obrtnike, članove navedenih udruženja obrtnika koji uredno podmiruju komorski doprinos.

Predavač: Monika Petrovečki, ovl.rač.

Teme koje će se obrađivati:

Zapošljavanje radnika, plaće, posebnosti kod obračuna i izvješća

Dopunski rad, neoporezivi primici, godišnji odmor, bolovanje

Osoba za stručno osposobljavanje, postupci kod mjere HZZ-a

Obrtnici – doprinosi, obračuni, izvješća, neoporezivi primici, posebnosti

Ugovor o djelu, autorski ugovor – kada, kako, što (ni)je dozvoljeno, obračuni

Aktualnosti u obračunima, isplatama i izvješćima dohodaka

Prijave za seminar primaju se do 24. travnja 2019. godine na broj telefona: 302- 950, mobitela: 091 302 9501 ili e-mail: ok.varazdin@hok.hr.