PREDSJEDNIK MARIO MILAK NA MEĐUNARODNOM OBRTNIČKOM SAJMU U CELJU

Dana 12.09.17. predsjednik Obrtničke komore Varaždinske županije, Mario Milak posjetio je 50. po redu Međunarodni obrtnički sajam u Celju.

Ove godine slavila se jubilarna 50. godišnjica održavanja ovog sajma, te su mu nazočili brojni visoki uzvanici Republike Slovenije, ali i Republike Hrvatske, budući da je ove godine Republika Hrvatska zemlja partner celjskom sajmu te ima svoj paviljon „H“ u kojem su hrvatski poduzetnici, obrtnici i trgovačka društva prezentiraju svoje proizvode.

Nakon obilaska sajma započeli su stručni skupovi u organizaciji Veleposlanstva Republike Slovenije u Zagrebu, te SLO CRO poslovnog kluba, uz partnere Obrtnu zbornicu Krško i Obrtničku komoru Zagreb te druge sudionike.

Na početku stručnih skupova uvodne pozdrave uputili su Branko Meh, predsjednik Obrtne zbornice Slovenije, Dragutin Ranogajec, predsjednik Hrvatske obrtničke komore, Zdravko Počivalšek, ministar Ministarstva za gospodarski razvoj i tehnologiju Slovenije, dr.sc. Martina Dalić, potpredsjednica Vlade RH, i ministrica Ministarstva gospodarstva, poduzetništva i obrta RH, te Gari Capelli Ministar turizma RH.