Održane 13. Obrtničke sportske igre

Ovogodišnjim, 13. Obrtničkim sportskim igrama (OSI) u Malom Lošinju, od 07. do 10. listopada 2021. godine prisustvovalo je blizu 500 obrtnica i obrtnika iz cijele R. Hrvatske.

Domaćin 13. OSI-a bila je Obrtnička komora Primorsko – goranske županije, a suorganizator Dubrovnik Sun d.o.o.

Sudionici su se natjecali se u sedam sportskih disciplina. Navijalo se i bodrilo kuglašice i kuglaše, tenisačice i tenisače, stolnotenisačice i stolnotenisače, nogometaše, odbojkašice i odbojkaše. Snage su se odmjerile i u potezanju užeta, a preciznost natjecatelja u pikadu.

Prvo mjesto zauzela je Obrtnička komora Zagreb, drugo mjesto Obrtnička komora Primorsko goranske županije, a treće mjesto u konačnom poretku zauzela je Obrtnička komora Varaždinske županije.

Članovi Obrtničke komore Varaždinske županije osvojili su prvo mjesto u potezanju užeta, a treće u malom nogometu.