ODRŽANA RADIONICA ZA FRIZERE I KOZMETIČARE  „KOJE JE BOJE TVOJA OSOBNOST“.

ODRŽANA RADIONICA ZA FRIZERE I KOZMETIČARE „KOJE JE BOJE TVOJA OSOBNOST“.

U organizaciji Obrtničke komore Varaždinske županije i SVIM Consulting Education 23.04.2017. godine u prostorijama Udruženja Hrvatskih obrtnika Varaždin, održana je radionica za frizere i kozmetičare BIZFRIZ programa pod nazivom:

„KOJE JE BOJE TVOJA OSOBNOST“.

Na radionici je prisustvovalo dvadesetak obrtnica s područja Varaždinske županije koje su se upoznale i naučile kako na najbolji način razumjeti svoje klijente, prepoznati njihove različite osobnosti u cilju pravilnog savjetovanja i prodaje proizvoda i usluga, te kako steći samopouzdanje što rezultira uspješnom poslovanju i zadovoljstvu klijenata.

Radionicu su vodile konzultantice iz SVIM Consulting Education gđa. Sanja Varlaj i Ivana Mišić, a prisutne su pozdravili predsjednik Obrtničke komore Varaždinske županije gos. Mario Milak i predsjednik Udruženja Hrvatskih obrtnika Varaždin gos. Boris Kos.

Nakon završene radionice polaznicama su dodijeljeni certifikati o uspješnoj odrađenoj radionici.