Održan seminar " Obrtnička komora Varaždinske županije organizirala je za svoje članove seminar za obrtnike „Priprema za završni obračun 2018 . godine i porezna reforma na snazi od 1.1.2019."

Obrtnička komora Varaždinske županije organizirala je za svoje članove seminar za obrtnike „Priprema za završni obračun 2018 . godine i porezna reforma na snazi od 1.1.2019.”

Predavanje okupljenim obrtnicima za koje seminar bio besplatan, održala je Đurđica Mostarčić, savjetnica za financije i predsjednica Sekcije računovođa pri Hrvatskoj obrtničkoj komori