OBRTNIČKA KOMORA VARAŽDINSKE ŽUPANIJE UGOSTILA PREDSJEDNIKA HRVATSKE OBRTNIČKE KOMORE

Obrtništvo u Varaždinskoj županiji ima dugu tradiciju. Iako su dosad bili, i još uvijek jesu suočeni s brojnim problemima, obrtnici ne posustaju, međutim kako bi uspješno poslovali i opstali, te zadržali tradicijsku vrijednost, treba im potpora lokalne vlasti i države. Upravo stoga, u Obrtničkoj komori Varaždinske županije 24. kolovoza 2017. godine upriličeno je druženje.

Uz predsjednika Obrtničke komore Varaždinske županije Mario Milaka, i Upravnog odbora komore kao domaćina, među gostima bili su zamjenica ministrice gospodarstva, poduzetništva i obrta Ana Mandac, predsjednik Hrvatske obrtničke komore Dragutin Ranogajec, zamjenik župana Robert Vugrin, gradonačelnik Novog Marofa Siniša Jenkač, gradonačelnica Varaždinskih Toplica Dragica Ratković te predsjednici Obrtničkih komora i Udruženja obrtnika iz susjednih županija.

Nakon kratkog druženja u Komori gosti su s domaćinima posjetili Špancirfest.

m s2

m s3