Obrtnička komora Varaždinske županije u upisnoj kampanji - Odaberi svoju školu – odaberi budućnost –

Obrtnička komora Varaždinske županije dugogodišnji je partner u upisnoj kampanji s Varaždinskom županijom, Hrvatskim zavodom za zapošljavanje, Regionalni ured Varaždin, HGK, Županijskom komorom Varaždin i srednjim školama Varaždinske županije.

Učenike 7. i 8. razreda osnovnih škola Obrtnička komora je odlučila animirati za upis u obrtnička zanimanja zornim prikazom rada svojih obrtnika, koji se predstavljaju na ovom posebnom sajmu.

Prvi dan kampanje održan je u dvorani Gospodarske škole Varaždin, gdje su u okviru predstavljanja Obrtničke komore nastupili Frizerski salon „Pika“, vlasnice Nade Stadaas, Cvjećarnica „Orhideja“ vlasnika Nikole Fajfara, Špedicija Transporti, vl. Borisa Kosa i Igor Šoković , vlasnik obrta građenja, klesarstva i restauratorstva „Grk“.

Drugi dan kampanje nastavlja se u dvorani Osnovne škole Ludbreg, a slijede OŠ Novi Marof i Srednja škola Ivanec. U svakom mjestu predstavljaju se obrtnici s pripadajućih Udruženja obrtnika.