Novi partner Hrvatske obrtničke komore Salve Regina – Marija Bistrica d.o.o. svim članovima HOK-a nudi posebnu pogodnost na smještaj u Bluesun hotelu Kaj i turističkom naselju Sagitta

U okviru projekta HOK Obrtnik plus, Hrvatska obrtnička komora potpisala je Sporazum s tvrtkom Salve Regina – Marija Bistrica d.o.o. koja svim članovima Hrvatske obrtničke komore i njihovim obiteljima nudi popust na sve smještajne pakete i redovan cjenik smještaja u Bluesun Hotelu Kaj u Mariji Bistrici te na all inclusive usluge u turističkom naselju Sagitta u Omišu.

Detaljnije informacije o pogodnostima i ugovaranju istih možete pronaći na sljedećoj poveznici.