Iskaz interesa za nastup na sajmu Ambienta

Hrvatska obrtnička komora (HOK) provodi pripreme za organizirani nastup obrtnika na 43. Međunarodnom sajmu namještaja, unutarnjeg uređenja i opreme AMBIENTA, na Zagrebačkom Velesajmu od 12. do 16. listopada 2016. godine.

Riječ je o sajmu koji je važno mjesto susreta proizvođača i trgovaca namještajem i proizvoda i opreme za unutrašnje i vanjsko uređenje, dizajnera, arhitekata, poslovnih ljudi, stručnjaka i medija – mjesto cjelokupne ponude i potražnje, koje uz poslovni ima i snažan promotivni utjecaj.

Hrvatska obrtnička komora planira sufinancirati nastup u visini 50% troškova osnovno uređenog prostora do 10 m2 po članu HOK-a. Mogući su nastupi na većoj površini izlaganja, ali se u tom slučaju površina veća od 10m2 računa po punoj cijeni.

Izlagači će prostor uređivati u vlastitom aranžmanu, uz mogućnost zakupa opreme od Zagrebačkog velesajma prema cjeniku Zagrebačkog Velesajma.

Puna cijena izlaganja prema kalkulaciji troškova iznosila bi oko 400,00 kn m2, što ovisi o veličini prostora i uvjetima prijave i dogovora sa Zagrebačkim Velesajmom. Dakle, sufinancirana cijena izlaganja iznosila bi oko 200,00 kn/m2 (s uračunatim PDV-om) do površine 10m2 za članove HOK-a.

Ako ste zainteresirani za nastup, potrebno je interes potvrditi slanjem popunjenog obrasca koji se nalazi u privitku. Obvezno je popuniti podatak o planiranoj izlagačkoj površini. U realizaciju nastupa, HOK će ići isključivo u slučaju dostatnog interesa obrtnika.

Napomena: Dostavom popunjenog obrasca ne stvara se obveza nastupa. U slučaju iskazanog dostatnog interesa obrtnika, u kratkom roku poslat ćemo svim zainteresiranima prijavnicu za izlaganje koja će predstavljati obvezu.

Za dodatne informacije zainteresirani obrtnici mogu se javiti direktno u Hrvatsku obrtničku komoru; kontakt osobe su Darko Prister, tel: 01 4806 639, darko.prister@hok.hr, hok@hok.hr, ili Dražen Horvat, tel: 01/4806 650, drazen.horvat@hok.hr; hok@hok.hr .

Popunjeni obrazac iskaza interesa molimo dostaviti najkasnije do 22. srpnja na navedene e-mail adrese (darko.prister@hok.hr, drazen.horvat@hok.hr i hok@hok.hr ) ili poštom (Hrvatska obrtnička komora, p.p. 166, 10000 Zagreb).

Prijavu možete preuzeti OVDJE.