"Buđenje prirode“ – besplatna online radionica za cvjećare u organizaciji HOK-a

Hrvatska obrtnička komora i Sekcija cvjećara HOK-a organiziraju besplatnu online radionicu naziva „Buđenje prirode“, koja će se održati 21. ožujka 2021. s početkom u 11:00 sati.

Tema radionice je proljetno ukrašavanje različitih cvjetnih aranžmana, s naglaskom na korištenju prirodnih materijala, inspiriranih proljećem, buđenjem prirode i nadolazećim blagdanom Uskrsa.

Tijekom radionice renomirane hrvatske cvjećarke upoznat će vas s vrstama boja i njihovim pravilnim korištenjem, primjenom najnovijih tehnika izrade, pravilima darivanja cvijeća, održavanjem rezanog cvijeće te ostalim savjetima koji će vam pomoći da vaši proljetni cvjetni aranžmani budu u skladu s trendovima.

Radionica je praktičnog karaktera i sudionicima daje mogućnost vidjeti izradu aranžmana od početka do finalnog proizvoda.

Radionicu će voditi:
Blaženka Omrčanin, priznata vlasnica cvjećarskog obrta te članica sekcije cvjećara Hrvatska obrtničke komore.
Suzana Lonjak, hrvatska predstavnica na Europskom natjecanju cvjećara te dugogodišnja vlasnica cvjećarskog obrta
Rafaela Petrinić, predsjednica Sekcije cvjećara Zagrebačke županije, asistentica predstavnice na Europskom prvenstvu cvjećara

Na radionici će aktivno sudjelovati i Irena Kovačić, predsjednica Sekcije cvjećara HOK-a te Edita Merćep, predsjednica Sekcije cvjećara Udruženja Split te članica organizacijskog tima Splitskog praznika cvijeća.

Sudionici radionice bit će i predstavnici tvrtki Smithers-Oasis i Web Flowers d.o.o., ujedno i sponzori radionice „Buđenje prirode“, koji će na ovoj radionici predstaviti novitete u svojoj ponudi i na tržištu te trendovima u struci.

Online radionicu imat ćete priliku pratiti uživo na Facebook i YouTube kanalima Hrvatske obrtničke komore.

Facebook: https://www.facebook.com/HrvatskaObrtnickaKomora

YouTube: https://www.youtube.com/user/HOKhr

Veselimo se Vašem sudjelovanju te se nadamo da ćemo bojama i ljepotom cvijeća unijeti dašak proljeća u Vaše domove te Vam dati inspiraciju za svakodnevno poslovanje.