43. Međunarodni sajam AMBIENTA - niža cijena izlaganja za članove HOK-a

Za 43. Međunarodni sajam namještaja, unutarnjeg uređenja i opreme AMBIENTA 2016. koji će se održati na prostoru Zagrebačkog velesajma od 12.-16.10.2016. godine, donosimo Vam u prilogu prijavnicu sa konačnim rokom prijave nastupa.

Hrvatska obrtnička komora snosi 50 % cijene izlaganja, do 10 m2 po izlagaču te je cijena izlaganja:

– 142,50 KN/m2 osnovno uređeni prostor u paviljonu – sufinancirana cijena izlaganja za članove HOK-a – do 10 m2 izložbenog prostora – iznad 10 m2 plaća se puna cijena izlaganja. Osnovno uređeni prostor podrazumijeva uključene obodne stijene, natpis i tepih.

Puna cijena izlaganja iznosi 285,00 KN/m2. Izlagači slobodno prijavljuju veće površine izlaganja, ali njih će plaćati po punoj cijeni za površine iznad 10 m2.

Izlagači će prostor uređivati u vlastitom aranžmanu, uz mogućnost zakupa opreme od Zagrebačkog velesajma prema cjeniku Zagrebačkog Velesajma. Izlagači će na zajedničkom prostoru biti raspoređeni od strane stručnih osoba sa Zagrebačkog velesajma.

HOK će sufinancirati najviše 200 m2 ukupno, iznad koje površine nećemo biti u mogućnosti sufinancirati nastup.

· KONAČNI ROK PRIJAVE IZLAGANJA JE DO 06.09. 2016. godine.

Za dodatne informacije zainteresirani obrtnici mogu se javiti direktno u Hrvatsku obrtničku komoru; kontakt osobe su g. Dražen Horvat, tel: 01/4806 650, drazen.horvat@hok.hr; hok@hok.hr . i g. Darko Prister, tel: 01 4806 639, darko.prister@hok.hr, hok@hok.hr .

Prijavnicu preuzmite OVDJE .